چسب چوب برای کاغذ دیواری قیمت خرید و فروش مسکن را 100 برابر می کند

برداشتن چسب چوب برای کاغذ دیواری اضافی با پارچه ممکن است دشوار باشد و اگر وقتی خیس است همه آن را از روی سطح نگیرید، چسب خشک شده می تواند به عنوان لکه های روشن در هنگام اتمام پروژه خود را نشان دهد.

اما یک پد ساینده مصنوعی، مرطوب شده با آب، برای از بین بردن چسب کاملاً کار می کند پد را در یک ظرف آب فرو کنید بر خلاف پارچه‌هایی که به سختی چسب را از آن شستشو می‌دهند، پد دارای بافت مصنوعی شل است که چسب را به راحتی آزاد می‌کند.

پس از شستشوی پد، آن را تکان دهید تا بیشتر آب آن گرفته شود سپس از آن برای پاک کردن چسب چوب اضافی استفاده کنید.

وقتی کارتان تمام شد، سطح را با یک پارچه تمیز خشک کنید پدهای ساینده سبز رنگ همراه با لوازم نظافت در خواربار فروشی ها، سخت افزارها و مراکز خانگی یافت می شوند.

ما همه آنجا بوده ایم. پروژه خود را می چسبانید و سپس شب را ترک می کنید روز بعد چسب سخت سنگی را کشف می کنید و متوجه می شوید که فراموش کرده اید چسب چسب را بتراشید ناامید نشو یک لیسه رنگ تیز باعث کار سریع چسب سخت شده می شود.

چسب

یا یک خراش فولادی تیز یا بهتر است یک خراش رنگ کاربید تمام آن دانه های چسب را با ضربان قلب از بین می برد.

چسب چوب تخته‌ها را لغزنده می‌کند، بنابراین در هنگام استفاده از گیره‌ها، نگه‌داشتن آنها به‌درستی در ردیف قرار گرفته‌اند یک راه حل آسان این است که قبل از اعمال گیره ها، قطعات را با چند بست استراتژیک در یک راستا نگه دارید.

برای چسب‌های پا مانندی که در اینجا نشان می‌دهیم، قطعات خود را به صورت طولانی برش دهید و گیره‌ها را در جایی قرار دهید که در طول فرآیند تکمیل بریده شوند.

در غیر این صورت، فقط برادها را در جایی قرار دهید که سوراخ های پر شده خیلی قابل رویت نباشند.

با کمی تجربه، این احساس را خواهید داشت که چقدر چسب کافی است چسب خیلی کم باعث ایجاد “مفصل گرسنگی” می شود که ضعیف خواهد بود چسب زیاد باعث آشفتگی و هدر رفتن چسب می شود.

با تمرین، می دانید که چقدر باید درخواست دهید شما باید یک خط پیوسته از مهره های چسب کوچک را ببینید هنگامی که این اتصال چسب عالی کمی سفت می شود، به راحتی می توانید ژله های اضافی را بتراشید و تمیز کردن بسیار کمی برای انجام دادن خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.