شوینده صورت سینره و تاثیراتش در مبارزه با بیماری ام اس

هنگام شستشوی مضاعف یا به عنوان یک شوینده صورت سینره پاک کننده های روغنی به شما کمک می کنند تا پوستی تمیز، نرم و صاف داشته باشید.

این یک شوینده صورت مبتنی بر روغن است که ناخالصی های مبتنی بر روغن مانند سبوم، SPF، آرایش و آلاینده های صورت شما را از بین می برد بنابراین هنگامی که در نهایت از پاک کننده مبتنی بر آب خود استفاده می کنید، می تواند بدون هیچ گونه دخالتی وارد منافذ شما شود.

اینها شوینده صورت هستند که لازم نیست آنها را با آب بشویید آب های پاک کننده مانند پاک کننده های آب با از بین بردن ناخالصی های مبتنی بر آب عمل می کنند و به تقویت و پاکسازی پوست کمک می کنند بنابراین، میسلار آب را می‌توان به سادگی روی یک پد پنبه‌ای روی صورت‌تان کشید تا کثیفی‌ها را از بین ببرد.

آب های شوینده صورت ناخالصی های مبتنی بر آب را از بین می برند و به تقویت و پاکسازی پوست کمک می کنند اگر پوست شما نیاز به تمیز کردن عمیق دارد، آب پاک‌کننده سومین مرحله عالی در فرآیند پاکسازی شما است.

شوینده

یک قانون کلی هنگام انتخاب یک شوینده صورت این است که آن را بر اساس نوع پوست خود قرار دهید من لزوماً با طبقه بندی گسترده روغن، خشک، ترکیبی، مستعد آکنه یا حساس به عنوان تنها منبع شما در انتخاب پاک کننده موافق نیستم چون خیلی از ما در هر روز دو یا سه نفر هستیم!

بنابراین بهترین توصیه من این است که به ظاهر و احساس پوست خود توجه کنید و روال خود را مطابق با آن تغییر دهید.

مانند هر بخش دیگر از روتین، پاک کننده ها یک اندازه نیستند نیازهای شما بر اساس محیط، سبک زندگی و اهداف پوست شما متفاوت خواهد بود به طور عمده، یک شوینده خوب باید ملایم و غیر پاک کننده باشد پس از شستن صورت، صورت شما نباید سفت، تحریک، خشک یا سفت شود.

متوجه خواهید شد که دستمال مرطوب صورت در لیست شوینده صورت پیشنهادی من یافت نمی شود من فکر می‌کنم وقتی در حال حرکت یا باشگاه هستید، استفاده از آنها راحت است، اما هرگز نباید جایگزینی برای یک پاک‌کننده واقعی صورت باشند.

اگر دوست دارید دستمال مرطوب صورت را بگنجانید و می‌خواهید آن‌ها را در روتین خود بگنجانید، پیشنهاد می‌کنم از آن‌ها به عنوان اولین مرحله پاک‌کننده آرایش استفاده کنید و سپس با یک پاک‌کننده معمولی آن‌ها را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.