زنی برای خرید با بیل مکانیکی کوماتسو 400 به سوپر مارکت رفت

بیل مکانیکی کوماتسو 400 اغلب به عنوان یک قطعه تجهیزات سنگین عمومی و همه منظوره عمل می کند اما در درجه اول به دلیل توانایی خود در حفاری شناخته شده است.

البته حفاری تنها کاری نیست که می تواند انجام دهد می خواهیم برخی از قابلیت های دیگر بیل مکانیکی هیدرولیک را بررسی کنیم.

بیل های هیدرولیک را می توان در سایت های ساخت و ساز، مکان هایی که در آن کارهای جاده ای انجام می شود و تقریباً هر زمان که لوله هایی با هر اندازه قابل توجهی در حال ریخته شدن مشاهده کردید، یافت می شود.

آنها همچنین در معادن روباز، کارهای تخریب، مدیریت زباله و سایت‌های بازیافت، زباله‌دان‌ها و مکان‌هایی که محوطه‌سازی گسترده‌ای در حال انجام است، یک منظره رایج هستند آنها همچنین در برخی از سایت های جنگلداری یافت می شوند.

بیل

حفر خندق، ترانشه، فونداسیون و چاله تنها نوع کاری نیست که بیل مکانیکی می تواند به خوبی انجام دهد آنها همچنین برای بلند کردن و قرار دادن لوله های بزرگ بسیار خوب عمل می کنند.

توانایی آنها در بلند کردن بارهای سنگین باعث می شود که واقعاً برای جابجایی مواد کار کنند چنگال ها، چنگال های عمومی، چنگال های حصیری، چنگال های لوله ای و خرچنگ های تخته ای وجود دارند که آنها را در هنگام جابجایی اجسام سنگین انعطاف پذیرتر می کند.

در معدن، می بینید که از آنها برای استخراج معادن و معادن بستر رودخانه ها استفاده می شود حتی سطل های استخراج ویژه و سطل های خدمات افراطی نیز برای این اهداف در دسترس هستند بیل مکانیکی برای لایروبی رودخانه و کمک به پروژه های کنترل فرسایش نیز ایده آل است.

همچنین می توان از بیل مکانیکی برای حفاری سوراخ ها با استفاده از مارپیچ و سوراخ سوراخ استفاده کرد و دیدن آنها در جاده سازی و تعمیر جاده غیرعادی نیست.

ملحقاتی مانند چنگک ها، تیغه های بولدوزر بیل مکانیکی، چاک دهنده ها، تراکم کننده ها و شیب پکرها آنها را برای محوطه سازی و آماده سازی زمین برای جاده ها، فونداسیون ها یا انواع دیگر ساخت و ساز بسیار مفید می کند و فراموش نکنید که برای زمستان می توانید یک تیغه برف برای بیل مکانیکی تهیه کنید!

با استفاده از بریکرهای هیدرولیک، پودر کننده، شست، قیچی فلزی و گرپلر، بیل مکانیکی می تواند در تخریب و مدیریت ضایعات برتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.