دستکش مخصوص جوشکاری که تا 30 سال سالم می ماند

دستکش مخصوص جوشکاری برای محافظت از دست ها در برابر حرارت، شعله و شوک الکتریکی تولید می شوند استاندارد ANSI Z49.1 ایجاب می کند که همه برش ها و جوشکاران از دستکش های محافظ استفاده کنند انواع دستکش ها بر اساس فرآیند جوشکاری متفاوت است.

برق گرفتگی، جراحات و سوختگی های پوست تنها چند اتفاق ناگوار هستند که جوشکاران در صورت عدم محافظت از دست تجربه می کنند.

موارد دیگر عبارتند از له شدن دست، له شدن بین دو جسم یا بریده شدن تصادفی جرقه، فلز داغ، اجسام پرنده داغ، گرد و غبار، کثیفی، گریس و مواد شیمیایی خطراتی هستند که جوشکاران نیز با آن مواجه هستند به همین دلیل است که اطمینان از استفاده از دستکش های محافظ دستی همیشه در طول عملیات جوشکاری مهم است.

هنگامی که بدانید دستان شما به چه چیزی نیاز دارند در نهایت می توانید محافظت بسیار مورد نیاز را ارائه دهید در اینجا به این دلیل است که اگر قصد انجام هر کار جوشکاری را دارید، محافظت از دست حیاتی است.

دستکش

دستکش های جوشکاری بیشتر از چرم ساخته می شوند زیرا این ماده بادوام، نارسانا، انعطاف پذیر است و گرما را به خوبی دفع می کند.

با این حال، انواع مختلفی از چرم وجود دارد و هر کدام سطح متفاوتی از محافظت راحتی و دوام را ارائه می دهند بنابراین بسته به فرآیند جوشکاری که استفاده می‌کنید، دستکش‌های چرمی مختلف مزایا و معایب خود را خواهند داشت.

دست ها نه تنها برای انجام کارهای جوشکاری بلکه برای سایر کارها و کارهای خانه نیز حیاتی هستند جوشکارها می توانند قوس را هنگام جوشکاری کنترل کنند در طی این فرآیند، جرقه‌ها، پاشش فلز مذاب و فلز داغ به اطراف پرواز می‌کنند.

اگر آنها با پوست اطراف دست تماس پیدا کنند باعث سوختگی شدید می شود. این باعث می شود که فرد آسیب ببیند زیرا سوختگی مانع از کار با تجهیزات جوش قوس الکتریکی می شود.

چندین دستکش با ضخامت مناسب طراحی شده اند که از سوختگی جلوگیری می کنند علاوه بر این، در هنگام تماس گرما با آنها چروک نمی شوند و به سرعت نمی سوزند یا فرسوده نمی شوند.

گفته می شود که چرم یکی از این مواد است یکی دیگر از موادی که می تواند از دست ها محافظت کند، دستکش های آلومینیومی هستند که محافظت انعکاسی و عایق را ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.